Powrót

Kurs doszkalający dla pilotów wycieczek

Kurs doszkalający dla pilotów wycieczek

grafika ozdobna
Już we wtorek 18 maja o godz. 12:00 rozpocznie się nabór na bezpłatny kurs doszkalający dla pilotów wycieczek realizowany przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych.

Celem kursu jest zgłębienie wiedzy na temat 16 polskich województw przez pilotów wycieczek zagranicznych, jak również poznanie przez nich specyfiki pracy nad Wisłą. Szanse na rynku pracy z pewnością zwiększy certyfikat ukończenia kursu, który jest zwieńczeniem 64-godzinnych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę trenerów i jednocześnie potwierdzeniem nabytych umiejętności.

Spotkania będą opierać się na tematyce związanej z każdym województwem – położeniem, ukształtowaniem powierzchni, atrakcjami regionu, ciekawostkami, tradycjami oraz zwyczajami, lokalnymi produktami oraz gastronomią, jak również kierowaniem grupą turystów. 

Zajęcia zostaną zainaugurowane 7 czerwca omówieniem województwa dolnośląskiego, a zakończą się 23 sierpnia województwem zachodniopomorskim, by kilka dni później kursanci mogli sprawdzić nabytą wiedzę egzaminem końcowym.

Zgłoszenia na kurs

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony w dniu 18 maja o godz. 12:00, a informacja z linkiem do rejestracji zostanie opublikowana na stronie www.forumrot.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły szkolenia dostępne na stronie Polskiej Organizacji Turystycznej pod linkiem.