Powrót

Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie zaprasza na cykl bezpłatnych wideokonferencji dla przedsiębiorców.

Izba Przemysłowo – Handlowa w Krakowie zaprasza na cykl bezpłatnych wideokonferencji dla przedsiębiorców.

ekran tabletu, telefonu komórkowego oraz monitor od komputera

Harmonogram:

  • IV webinarium z cyklu: „Zarządzanie ryzykiem walutowym w transakcjach zagranicznych w czasie kryzysu” - 25 maja 2020 r. w godzinach 12.00 – 14.00. Webinarium poprowadzi Pan Jacek Maliszewski, Główny Ekonomista DMK Sp. z o.o. Szczegóły.
  • Webinarium: Prawo podatkowe – Jakie zmiany wprowadzają regulacje Tarcz 1.0, 2.0, 3.0? - 28 maj 2020 r. w godz. 11.00 -13.00. Zaproszenie adresowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych tematyką, w szczególności do członków zarządów, dyrektorów finansowych, pracowników działów finansowych, prawników wewnętrznych oraz innych osób odpowiedzialnych za kwestie podatkowe w przedsiębiorstwie. Webinarium poprowadzi Pan Bartłomiej Pyka – doradca podatkowy  w Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy. Szczegóły.
  • Webinarium: Zamówienia publiczne w świetle nowej ustawy PZP – przedstawienie wybranych istotnych nowości - 26 maja 2020 r. w godz. 10.00 -14.00. Zaproszenie adresowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw występujących zarówno po stronie wykonawców, podwykonawców, inwestorów jak i zamawiających. Webinarium  poprowadzi: Pan Tomasz Krzyżanowski, radca prawny w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy oraz Pan Wojciech Karwacki, aplikant radcowski w Kancelarii Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy.  Szczegóły.
  • Webinarium: Niemcy, Szwajcaria, Holandia – zasady realizacji usług oraz współpracy handlowej – aspekty prawno-gospodarcze - 2 czerwca 2020 r., w godz. 10.00 -14.00. Zaproszenie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących lub planujących rozpocząć współpracę gospodarczą z parterami gospodarczymi z Niemiec, Szwajcarii oraz Holandii.  Webinarium poprowadzi: Pan Łukasz Żak – Właściciel kancelarii Żak Legal Support Office, prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, zatrudnianiem cudzoziemców, prawem pracy oraz międzynarodową współpracą przedsiębiorstw. Szczegóły.

Więcej o ofercie Izby Przemysłowo – Handlowej w Krakowie można znaleźć na stronie www.iph.krakow.pl/