Powrót

Małopolska poza utartym szlakiem – konkurs dla branży turystycznej

Małopolska poza utartym szlakiem – konkurs dla branży turystycznej

widok z Babiej Góry na las
Celem konkursu jest pokazanie, że sezon turystyczny w Małopolsce trwa cały rok!

Wygraną w konkursie jest kampania promocyjna o ogólnopolskim zasięgu. Żeby móc wygrać wystarczy przedstawić swoją ofertę, w oryginalny sposób - najciekawsze nagrodzimy ogólnopolską kampanią reklamową na naszych profilach na Facebooku, Instagramie oraz stronie internetowej visitmalopolska.pl.

Co dokładnie trzeba zrobić, żeby wygrać?

Opublikować post na naszej grupie (https://www.facebook.com/groups/malopolskabranzaturystyczna/) oznaczając go nagłówkiem „Zgłoszenie konkursowe” i zaprezentować w nim swoją ofertę turystyczną opracowaną w oparciu o współpracę sieciową dwóch lub większej liczby przedsiębiorców z województwa małopolskiego. Przedstawić nam zalety swojej oferty w formie krótkiego (max 1000 znaków) opisu – najbardziej interesują nas „lokalne smaczki” i atrakcje spoza utartych szlaków. Do opisu można dodać film promocyjny (max 2 minuty), zdjęcia lub prezentację multimedialną. Do zgłoszenia należy dodać również swoje dane kontaktowe oraz linki do strony www lub profilu FB (jeśli takie posiadacie).

Jakie dokładnie są nagrody i zasady konkursowe?

Konkurs składa się z 3 etapów. W każdym etapie jury wyłoni 2 zwycięzców, którzy zaprezentowali najciekawsze oferty. Zwycięskie propozycje będą opublikowane i wsparte płatną, ogólnopolską promocją na naszych profilach na Facebooku, Instagramie oraz na stronie visitmalopolska.pl (szczegóły w regulaminie).  Pierwszy etap rozpoczyna się już dziś i trwa do 15 października.

Plakat: widok na góry z podpisem: Małopolska poza utartym szlakiem – konkurs dla branży turystycznej

Odtwórz Odtwórz